GenelPara https://www.genelpara.com TGSAS Hisse Analizi – 23 Nisan 2021 Fri, 23 Apr 2021 08:36:56 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/tgsas-hisse-analizi-23-nisan-2021/ BRSAN Hisse Analizi – 15 Nisan 2021 Thu, 15 Apr 2021 15:54:13 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/brsan-hisse-analizi-15-nisan-2021/ TDGYO Hisse Analizi – 9 Nisan 2021 Fri, 09 Apr 2021 14:27:54 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/tdgyo-hisse-analizi-9-nisan-2021/ SONME Hisse Analizi – 2 Nisan 2021 Fri, 02 Apr 2021 09:09:10 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/sonme-hisse-analizi-2-nisan-2021/ SILVR Hisse Analizi – 30 Mart 2021 Tue, 30 Mar 2021 07:12:49 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/silvr-hisse-analizi-30-mart-2021/ GOLTS Hisse Analizi – 27 Mart 2021 Sat, 27 Mar 2021 12:26:17 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/golts-hisse-analizi-27-mart-2021/ NIBAS Hisse Analizi – 17 Mart 2021 Tue, 16 Mar 2021 21:02:03 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/nibas-hisse-analizi-17-mart-2021/ SAMAT Hisse Analizi – 16 Mart 2021 Tue, 16 Mar 2021 06:49:09 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/samat-hisse-analizi-16-mart-2021/ ISGSY Hisse Analizi – 13 Mart 2021 Fri, 12 Mar 2021 21:21:42 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/isgsy-hisse-analizi-13-mart-2021/ CASA Hisse Analizi – 12 Mart 2021 Thu, 11 Mar 2021 20:52:07 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/casa-hisse-analizi-12-mart-2021/ SEKUR Hisse Analizi – 11 Mart 2021 Wed, 10 Mar 2021 20:57:20 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/sekur-hisse-analizi-11-mart-2021/ INTEM Hisse Analizi – 10 Mart 2021 Tue, 09 Mar 2021 21:31:19 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/intem-hisse-analizi-10-mart-2021/ RODRG Hisse Analizi – 9 Mart 2021 Mon, 08 Mar 2021 21:01:08 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/rodrg-hisse-analizi-9-mart-2021/ RODRG Hisse Analizi – 6 Mart 2021 Fri, 05 Mar 2021 20:47:52 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/rodrg-hisse-analizi-6-mart-2021/ DIRIT Hisse Analizi – 5 Mart 2021 Thu, 04 Mar 2021 20:39:18 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/dirit-hisse-analizi-5-mart-2021/ ISBIR Hisse Analizi – 04 Mart 2021 Thu, 04 Mar 2021 06:35:42 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/isbir-hisse-analizi-04-mart-2021/ EKIZ Hisse Analizi – 3 Mart 2021 Tue, 02 Mar 2021 20:59:01 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/ekiz-hisse-analizi-3-mart-2021/ TDGYO Hisse Analizi- 2 Mart 2021 Mon, 01 Mar 2021 20:36:37 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/tdgyo-hisse-analizi-2-mart-2021/ DAGHL Hisse Analizi – 2 Mart 2021 Mon, 01 Mar 2021 20:34:28 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/daghl-hisse-analizi-2-mart-2021/ MAALT Hisse Analizi – 27 Şubat 2021 Fri, 26 Feb 2021 20:42:37 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/maalt-hisse-analizi-27-subat-2021/ POLTK Hisse Analizi – 26 Şubat 2021 Thu, 25 Feb 2021 20:34:19 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/poltk-hisse-analizi-26-subat-2021/ SAYAS Hisse Analizi – 25 Şubat 2021 Wed, 24 Feb 2021 20:36:29 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/sayas-hisse-analizi-25-subat-2021/ SRVGY Hisse Analizi – 25 Şubat 2021 Wed, 24 Feb 2021 20:34:16 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/srvgy-hisse-analizi-25-subat-2021/ TKURU Hisse Analizi – 24 Şubat 2021 Tue, 23 Feb 2021 21:31:06 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/tkuru-hisse-analizi-24-subat-2021/ NIBAS Hisse Analizi – 23 Şubat 2021 Mon, 22 Feb 2021 20:35:53 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/nibas-hisse-analizi-23-subat-2021/ SAYAS Hisse Analizi – 22 Şubat 2021 Mon, 22 Feb 2021 07:53:33 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/sayas-hisse-analizi-22-subat-2021/ MRSHL Hisse Analizi – 20 Şubat 2021 Sat, 20 Feb 2021 13:46:04 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/mrshl-hisse-analizi-20-subat-2021/ SONME Hisse Analizi – 19 Şubat 2021 Thu, 18 Feb 2021 21:34:20 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/sonme-hisse-analizi-19-subat-2021/ SAMAT Hisse Analizi – 18 Şubat 2021 Thu, 18 Feb 2021 08:01:42 +0300 GenelPara https://www.genelpara.com/analiz/samat-hisse-analizi-18-subat-2021/